Zostań redaktorem!

Od dawna nic nie publikuję, a obserwuję że wielu z was chętnie odwiedza serwis i korzysta z raportów. Zdarza się, że dostaję na maila sugestie co można poprawić lub dodać, żeby jeszcze bardziej rozbudować aplikacje znajdujące się na stronie.

W związku z tym, że aktualnie brakuje mi troche czasu na pisanie swoich ciekawych przemyśleń jeśli chodzi o geodezję, zwracam się do Was drodzy użytkownicy strony i ogłaszam nabór na redaktorów. Jeśli ktoś miałby ochotę coś napisać i podzielić się tym ze światem to zachęcam do zgłaszania się poprzez wysłanie wiadomości na adres email kontakt@geo4you.waw.pl

Proszę chętnych o napisanie w wiadomości jakie tematy będą starali się poruszać. Być może ktoś będzie chciał podzielić się ciekawą pracą i jeszcze bardziej ciekawym rozwiązaniem związanych z nią problemów. Osoby publikujące wpisy zdobędą rozszerzone uprawnienia użytkownika i możliwość publikowania pod własnym nickiem. Jeśli pomysł wypali i będziemy wspólnie rozwijać serwis oczywiście, będzie można się starać o kolejne poziomy użytkownika.

Osobiście mam w planach napisanie bardziej skomplikowanej aplikacji na stronie która będzie służyła do wyrównań sieci geodezyjnych oraz do przeprowadzania analiz dokładności. Ale póki co więcej nie zdradzam, ponieważ to jest duży temat i to na nim teraz będę się skupiał, stąd pomysł żeby zaprosić Was do współpracy.

Zachęcam do zgłoszeń!

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>